Ovčí vlna

Specialisté na výrobky z ovčí vlny.


Výrobky z ovčí vlny se naše firma začala zabývat v roce 1998. Náš sortimentní program je zaměřen na kvalitní výrobky z ovčí vlny. Kvalitními a osvěčenými výrobky, která naleznete v našem sortimentu je především souprava z ovčí vlny, podložka z ovčí vlny dále v našem sortimentu naleznete bačkory z ovčí vlny, pantofle z ovčí vlny, ledvinový pás z ovčí vlny, fusak zimní z ovčí vlny. Dětský fusak zimní do kočárku z ovčí vlny je ideální pro své vinikající termoregulační vlastnosti.Nově jsme zařadili do sortimentu zdravotní ortoprdické matrace. Zdravotní ortopedická matrace s povrchem MERIMO kloubí ideální vlastnosti zdravotní matrace s jedinečnou povrchovou úpravou z ovčí vlny.


Ovčí vlna - proč výrobky z ovčí vlny?

Ovčí vlna příznivě ovlivnuje spánkovou pohodu a celkovou relaxaci těla a umožní Vám ideální odpočinek při spánku. Jedinečnou vlastností výrobků z ovčí vlny je schopnost pohltit vlhkost kterou produkuje lidské tělo při spánku a odvést ji do okolního prostředí. Výrobky z ovčí vlny dokážou působit jako jedinečný tepelný izolant, kdy se přizpůsobí teplotě Vašeho těla. Díky použité výběrové kvalitní ovčí vlně, vzniká efekt nazvaný suché teplo který zabrání přehřátí a pozdějšímu podchlazení organizmu. Tyto jedinečné vlastnosti ovčí vlny se dají využít např. při léčení astmatu, revmatismu, alergií atd. Výrobky z ovčí vlny se také dají použít ze zdrvotního hlediska jako prevence celé řady onemocnění. Vzhledem k použitým materiálum (ovčí vlně) jsou vhodné pro alergiky. Testováním je prokázán celkově příznivý vliv na lidský organismus. Souprava z ovčí vlny je ideální k docílení spánkové pohody neboť v létě i v zimě udržují příjemnou teplotu lidského těla.

Ovčí vlna - výrobky pro zdraví.

Ovčí rouno z čisté vlny působí příznivě na organizmus kdy zmírňuje migrény, působí na ledviny a močové cesty. Doporučují se při terapii nervových a gynekologických potíží. Ovčí vlna příznivě ovlivňuje spánek a celkovou relaxaci těla.

Ovčí vlna - kvalita.

Veškeré výrobky jsou z nejkvalitnější 100% ovčí vlny s důrazem na zpracování vlny. Technologie výroby vytváří vynikající schopnost, která byla nezvána termínem „SUCHÉ TEPLO“. Tato schopnost výrobků z ovčí vlny Vám zajistí ideální podmínky pro kvalitní odpočinek.

Ovčí vlna - výrobky.

Výrobky z ovčí vlny se vyznačují vysokou kvalitou a zpracováním. Ze zdravotního hlediska jsou výrobky z ovčí vlny ideální pro své jedinečné vlastnosti.


nobel woolmark


Na těchto stránkách naleznete: ovčí rouno, ovčí vlna, vlna Merino, výrobky z ovčího rouna, výrobky z ovčí vlny, ceny ovčího rouna, ceny ovčí vlny, ceny výrobků z ovčí vlny, ceny výrobků z ovčího rouna.

Spolupráce:


Naše firma se specializuje na maloobchobní a velkoobchodní prodej kvalitních výrobků z ovčí vlny. V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte.

Akční produkty:Fotografie byly pořízeny v interiéru firmy Nejči nábytek.